pirsan havalandırma

PİRSAN ÜRÜNLER

Gofrajlı Hava Kanalı

Dekoratif desenli dış yüzeyleri sayesinde iç mekanlarda da rahatça kullanılmaktadır.

Alüminyum gofrajlı hava kanalları genellikle kapalı yüzme havuzlarında kullanılmaktadır. İç yüzeyi epoksi kaplı olarak imal edilen gofrajlı hava kanalları ameliyathane ve temiz oda uygulamalarında da sıkça tercih edilmektedir. Gofrajlı hava kanalları imal edildikleri malzemelerden kaynaklı olarak çok hafif bir yapıya sahiptir. Gofrajlı hava kanalları imal edilirken bir atölye ve makineye ihtiyaç duyulmaksızın birkaç özel el aleti ile şantiye sahasında imal edilir.

Gofrajlı Hava Kanalı

Gofrajlı hava kanalları 20 veya 30 mm kalınlığında yüksek yoğunluklu poliüretan plakaların her iki yüzeyine 80 mikron kalınlıkta alüminyum malzeme ile kaplanmaktadır. Alüminyum malzemelerin dışa gelen kısımları özel epoksi boya ile kaplanmaktadır. Epoksi dış kaplaması güneş rüzgar ve yağmurun aşındırıcı etkilerine göre uzun süre dayanabilmektedir.

Gofrajlı Hava Kanalı Avantajları

Gofrajlı hava kanalları için ekstra izolasyon malzemesine gerek duyulmamaktadır. Hava kanalının ana maddesi olan yüksek dansiteli poliüreten malzeme çok iyi bir yalıtkan vazifesi görmektedir. Gofrajlı hava kanallarının birleşim flanşları özel alüminyum çekme profillerden yapılmaktadır. Bağlantı flanşları gofrajlı kanal malzemesine özel tip yapıştırıcılarla birleştirme yapılmaktadır. Gofrajlı hava kanalları uygulandığı binalara da % 80 oranında daha az yük vermektedir. Gofrajlı hava kanalı fiyatları diğer alternatif sistemlere göre biraz maliyetli olmasına nazaran imalat ve montaj kolaylığı ayrıca yüksek izole etkisi nedeni ile cazip hale gelmektedir. Enerji maliyetlerinin daha aza indirgemesi bakımından gofrajlı hava kanalları daha fazla tercih edilmektedir.

ÜRÜNLER
 1. referans
 2. referans sultan
 3. referans
 4. referans
 5. referans
 6. referans
 7. referans
 8. referans
 9. referans
 10. referans
 11. referans
 12. referans
 13. referans
 14. referans
 15. referans
 16. referans
 17. referans
 18. referans
 19. referans
 20. referans
 21. referans
 22. referans
 23. referans
 24. referans
 25. referans
 26. referans
 27. referans
 28. referans
 29. referans
 30. referans
 31. referans
 32. referans
 33. referans
 34. referans
 35. referans
 36. referans
 37. referans
 38. referans
 39. referans
 40. referans
 41. referans
 42. referans
 43. referans
BÜLTEN