Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

AspiratörlerOtomatik Panjurlu Aksiyel Aspiratör

Otomatik Panjurlu Aksiyel Aspiratör
Fabrika / Sera / Çiftlik Fanları

PTF serisi otomatik panjurlu aksiyel fanlar endüstriyel tesislerde, sera ve çiftliklerde hava tahliyesi için tasarlanmıştır.

Otomatik Panjurlu Aksiyel Aspiratör Nedir?

Otomatik panjurlu aksiyel fanlar galvanizli sacdan mamül gövde, panjur ve kanat yapısına sahiptir. Minimum enerji tüketimi ile maksimum debi üreten bu fanlar 1,5 kW motor ile 44.000 m3/h debiye ulaşmaktadır. Fan çalıştığında devreye giren otomatik panjuru sayesinde fan çalışmadığı zaman içerisinde panjur daima kapalı olacak ve ortama hava girişi olmayacaktır.

Otomatik panjurlu aksiyel fanlar kurulum maliyetinin düşük olması, sık bakım gerektirmemesi ve düşük enerji sarfiyatı ile endüstriyel tesislerin havalandırmasında büyük bir yere sahiptir.

Otomatik Panjurlu Aksiyel Fan Ankara

tomatik panjurlu aksiyel fanlar galvanizli sacdan mamül gövde, panjur ve kanat yapısına sahiptir. Minimum enerji tüketimi ile maksimum debi üreten bu fanlar 1,5 kW motor ile 44.000 m3/h debiye ulaşmaktadır. Fan çalıştığında devreye giren otomatik panjuru sayesinde fan çalışmadığı zaman içerisinde panjur daima kapalı olacak ve ortama hava girişi olmayacaktır.

Otomatik Panjurlu Aksiyel Fanlar Nerelerde Kullanılır?

Havalandırma sorunu bulunan bütün endüstriyel, kimyasal ve biyolojik alanlarda, kümes hayvanları çiftliklerinde, sığır ahırlarında, mantar üretim tesisleri ve sebze seralarında, fabrika, atölye vb. çalışma ortamlarında bulunan sıcak hava, gaz, duman, toz ve kötü kokuların dışarı atılmasında kullanılmaktadır.

Otomatik Panjurlu Aksiyel Fan Fiyatları

Otomatik panjurlu aksiyel fan fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garanti
  • Servis Desteği Hizmeti
  • Yüksek Verimli Fan Teknolojisi
  • Düşük Enerji Tüketimi İle Yüksek Verim
HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000