Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

Egzoz Hortum Makarası

Egzoz Hortum Makarası
Egzoz Gazı Tahliye Sistemleri

Makaralı egzoz gazı tahliye sistemleri; yüksek sıcaklık dayanımlı olarak imal edilmektedir. Makaralar yay sarımlı ve motor sarımlı olarak imal edilmektedir.

İhtiyaç bitiminde toplanması yay ve ya motor sarım ile kolayca yapılabilir. Hafif ve ağır vasıtalar ile iş makinelerine uygun olarak Ø75, Ø100 ve Ø125 mm çaplarda üretilmektedir.

Egzoz Hortum Makarası Ankara

Egzoz hortum makarası; motorlu vasıtaların egzozundan çıkan gazın tahliyesi için kullanılmaktadır. Makaralar yay sarımlı ve motor sarımlı olarak imal edilmektedir. Nozul araç egzozuna kadar çekilir; çalışma yaptığında ise basit bir şekilde hortum toplanılabilir. Kendinden fanlı ve ya fansız olarak imal edilmektedir.

Makaralı egzoz gazı tahliye sistemleri; yüksek sıcaklık dayanımlı olarak imal edilmektedir. İhtiyaç bitiminde toplanması yay ve ya motor sarım ile kolayca yapılabilir. Üzerinde bulunan stoper ile makaranın her seferinde açılmasına gerek kalmadan o an nerede çalışma yapılacaksa nozul oraya götürülerek çalışma yapılabilir.

Hafif ve ağır vasıtalar ile iş makinelerine uygun olarak Ø75, Ø100 ve Ø125 mm çaplarda üretilmektedir. Hortum boyları standart 7 mt, 10 mt ve 13 mt olarak üretilmekle birlikte farklı boylarda da imalatı mümkündür. Standart olarak 200⁰C sıcaklık dayanımında üretilmekte; 1000 ⁰C’de kadar da özel imal edilebilmektedir. Birden fazla egzoz hortum makarasının kullanılacağı işyerlerinde tek aspiratör ile emiş sağlanabilmektedir.

Egzoz Hortum Makaraları Nerede Kullanılır?

Motorlu vasıtalar ile ilgili çalışma yapılan tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Egzoz Hortum Makarası Fiyatları

Egzoz hortum makarası fiyatları; flex uzunluğu, flex çapı, sıcaklık dayanımı ve fanlı-fansız olma durumuna göre değişmektedir.

HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000