Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

AspiratörlerMutfak Egzoz Aspiratörü

Mutfak Egzoz Aspiratörü
Davlumbaz Emiş Sistemleri

PKVS serisi mutfak egzoz aspiratörleri endüstriyel mutfaklarda davlumbaz emişi için tasarlanmıştır. Hava akımı dışında kalan motor ile endüstriyel mutfaklar için profesyonel bir çözümdür.

Mutfak Egzoz Aspiratörü Nedir?

Kayış kasnaklı olmaması motordan alınan gücün direkt olarak fana aktarılmasını sağlamaktadır. Böylece güç kayıpları ve olası kayış atma gibi durumların da önüne geçilmiştir.

Sisteme entegre G2 metal tel filtre ile egzoz edilen hava yağdan arındırılarak tahliye edilir. Kullanım yoğunluğunuza ve imalatı yapılan ürünün yağ oranına göre kirlenen G2 filtreler kolay bir şekilde sökülerek temizlenir ve yeniden monte edilebilir. Opsiyon olarak sunulan karbon filtre ile atmosfere salınan koku da minimuma indirilebilir.

Cihaz üzerine konumlandırılmış bakım şalteri ve opsiyonel olarak sunulan frekans invertörlü sistem kontrol pano uygulaması ile profesyonel bir ünite haline gelmektedir. Sistem kontrol panosu ile yoğunluk durumuna göre fan devri kontrol edilmekte ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Mutfak Egzoz Aspiratörü Ankara

Mutfak egzoz aspiratörlerinde seyrek kanat yapısına sahip plug fan teknolojisi kullanılmaktadır. Bu aspiratörlerde kayış kasnak tertibatı kullanılmadığından güç aktarımı direkt olarak fana yapılmaktadır. Filtreli ve filtresiz olarak imal edilmektedir. 120⁰C’de sürekli çalışma özelliğine sahiptir.

Mutfak Egzoz Aspiratörleri Nerelerde Kullanılır?

Mufak egzoz aspiratörleri; endüstriyel mutfaklar başta olmak üzere motorun hava akımı dışında kalması gereken tüm emiş sistemlerinde kullanılmaktadır.

Mutfak Egzoz Aspiratörü Fiyatları

Mutfak egzoz aspiratörü fiyatları; aspiratör debisine ve filtreli olup olmamasına göre değişmektedir.

  • İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garanti
  • Servis Desteği Hizmeti
  • Isı ve Ses İzolasyonu
  • Opsiyonel Hız Kontrol Panosu
  • Yağ Tutucu Metal Tel Filtre
  • Yüksek Verimli Fan Teknolojisi
  • Elektrostatik Boyalı Kabin
HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000