Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

Sulu Filtre Sistemleri

Sulu Filtre Sistemleri

PSF serisi sulu filtreleme sistemleri; endüstriyel mutfak, fabrika gibi atmosfere yağ, partikül salınımı yapan işletmelerde kullanılmaktadır. Filtre; havanın yıkanması esasına göre çalışmaktadır. Su, geniş püskürtme açısına sahip nozullar ile püskürtülmektedir.

 

Sulu Sistem Filtre

PSF serisi sulu filtreleme sistemleri devir-daim mantığı ile çalıştığı için su sarfiyatını da önlemektedir. Devir-daim hattında bulunan partikül tutucu filtre ile pompa içerisine partikül gitmesi önlemektedir. Bakım esnasında santral içerisinde ki su küresel vana ile tahliye edilmekte; yeniden su dolumu ise santrale entegre şamandıra ile gerçekleşmektedir. Ortamda ki havanın tahliye edilmesi için mevcut fanlar kullanılabildiği gibi emiş sistemi ile birlikte santral olarak da imalatı yapılmaktadır.

Sulu Filtreleme Santrali

Sulu filtreleme sistemlerinde egzoz havası; yıkama işleminden sonra tel filtre ve poliüretan filtreden geçirilerek filtrasyon verimi artırılmıştır. Santral üzerinde standart olarak bulunan damla tutucu panjur ile su taneciklerinin bacadan atılması minimuma indirilmiştir.

Sulu Filtre Sistemleri - Öncesi, Sonrası

Sulu filtreleme sistemleri; endüstriyel mutfaklarda, fabrikalarda, boyahane ve kumlama gibi alanlarda partikül filtrasyonu için kullanılır. Özellikle son dönemlerde fabrikalarda kullanılan GES sistemlerinde bacadan atılan egzoz havasının güneş panellerinin üzerinde oluşturduğu toz ve kurumların önlenerek enerji üretim veriminin artırılması ve panel bakım süresinin minimuma indirilmesi için fabrikalar sıklıkla tercih etmektedir.

Sulu Filtre Sistemleri Uygulama

PSF serisi sulu filtreleme santralleri, standart olarak DKP sacdan imal edilmekte olup; tercih doğrultusunda paslanmaz sacdan da imal edilmektedir.

HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000