Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

AspiratörlerÇatı Tipi Aspiratör

Çatı Tipi Aspiratör
Hava Tahliye Sistemleri

PRA serisi çatı tip aspiratörler endüstriyel tesislerde hava tahliyesi için tasarlanmıştır. Endüstriyel tesisler için basit fakat etkili bir çözümdür.

Çatı Tipi Aspiratör Nedir?

Elektrik motorunun direkt olarak fan göbeğine saplanması ile fan-motor entegresi sağlanmıştır. Kendinden motorlu ve motor hava akımı dışında kalması istenilen emiş sistemlerinde dıştan motorlu olarak imal edilmektedir. Fan devri; kendinden motorlu çatı tipi aspiratörlerde hız anahtarı ile dıştan motorlu çatı tipi aspiratörlerde ise frekans invertörü ile kontrol edilebilir.

Fan yapısı geriye eğik ve seyrek kanatlıdır. Bu yapı sayesinde kanatların kirlenmesi zor temizlemesi kolay şekilde gerçekleşir. Kanatların çevresinde sabitlenen koruma telleri ve özel tasarlanmış aspiratör şapkası fan hareketini engelleyecek ve deformasyona uğratacak olumsuz durumları engeller.

Dikey atışlı ve ya yatay atışlı olarak imal imal edilmektedir. Yüksek verim ve kompakt tasarıma sahip PRA serisi çatı tipi aspiratörler dikey olarak monte edilebilir.

Çatı Tipi Aspiratör Ankara

Çatı tipi aspiratörler, seyrek kanat yapısına sahip kendinden motorlu ve ya dıştan motorlu plug fan teknolojisi kullanılmaktadır. Düşük enerji tüketimi ile yüksek performanslar elde etmektedir. Kanatların çevresinde sabitlenen koruma telleri ve özel tasarlanmış aspiratör şapkası fan hareketini engelleyecek ve deformasyona uğratacak olumsuz durumları engeller. Dikey atışlı ve yatay atışlı olarak imal edilmektedir.

Çatı Tipi Aspiratörler Nerelerde kullanılır?

Çatı tipi aspiratörler; mutfak, wc gibi hava tahliyesi gerektiren alanlarda kullanılmaktadır.

Çatı Tipi Aspiratör Fiyatları

Çatı tipi aspiratör fiyatları; aspiratör debisine göre değişmektedir.

  • İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garanti
  • Servis Desteği Hizmeti
  • Opsiyonel Hız Anahtarı
  • Düşük Ses Seviyesi
  • Yüksek Verimli Fan Teknolojisi
  • Elektrostatik Kasa ve Fiberglass
HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000