Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

Isıtma ve SoğutmaVRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri
Merkez Klima Santrali

Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edilebildiği sistemlerdir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol eder. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur. Kullanılacağı mahale uygun olarak dört yöne üflemeli, duvar tipi, kaset tipi, salon tipi, döşeme tipi ve ya tavan tipi olmak üzere farklı çeşitleri mevcuttur.

VRF Klima Sistemi Ankara

VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemidir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol eder. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur.

VRF Klima Nerede Kullanılır?

VRF Klima Sistemleri; ofisler, alışveriş merkezleri, lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır. 

VRF Klima Fiyatları

VRF klima fiyatları; proje bazlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000