pirsan havalandırma

PİRSAN ÇÖZÜMLER

Çözümler

Çağımızda kullanılan havalandırma sistemlerinin kurulumları ile birlikte arıza bakımını yapıyoruz.

Endüstriyel Mutfak Havalandırma ve Baca Sistemleri

Endüstriyel mutfaklara kurulacak düzgün ve etkin bir havalandırma sistemleri işletmecinin her zaman yüzünü güldürecektir.

Isıtma, Soğutma Sistemleri ve Genel Havalandırma Çözümleri

Ortama taze hava girişi sağlayan ya da ortamın havasını temizleyen her türlü havalandırma sistemi uygulamaları ile yanınızdayız.

Kaynak Dumanı Toplama Sistemleri (Akrobat Kol)

Hava kanalı, fan ve akrobat kol yardımı ile koku duman ve gaz iç mahalden dış ortama tahliye edilecek ve derin bir nefes alacaksınız .

VRF Klima Sistemleri

Gelişmiş teknoloji ve geniş kapasite seçenekleri ile VRF sistemler, yüksek apartmanlar ve ticari binalar gibi yüksek verimlilik, bağımsız kontrol ve kurulum esnekliği gerektiren binalar için akıllı bir çözümdür.

Fan Coil Sistemleri

Çok geniş bir kapasite aralığında gizli tavan-döşeme tipleri, kabinli tavan ve döşeme tipleri, yüksek basınçlı gizli tavan tipleri, kasetli tavan tipleri ve duvar tipleri ile müşterilerimizin kaliteli iç ortam havası ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Havuz Havalandırma ve Nem Alma Sistemi

Havuz Nem Alma Santralleri paket üniteler olarak tasarlanmıştır. Kapalı yüzme havuzlarında ve nem oranının yüksek olduğu mahallerde buharlaşmadan dolayı oluşan aşırı nemi gidermek, kontrol altında tutmak ve bu mahallerde yıl boyunca kaliteli iç ortam havası elde etmek ve bina yapısında oluşabilecek bozulmaları önlemek için kullanılmaktadır.

Hijyenik ve Temiz Oda Havalandırma Sistemi

Ameliyathane, laboratuvar,temiz oda, ilaç, kimya endüstrileri vb. sterilizasyon gerektiren alanlarda mikroorganizmaların taşınmasına yardımcı boyutta ki partiküllerin kontrolü amacı ile ISO normları da esas alınarak tasarlanmıştır.

Fabrika Havalandırma Sistemi

Havalandırma ihtiyacı olan bütün kapalı alanlarda, tavuk çiftliklerinde, ahırlarda, mantar üretim tesislerinde, sebze seralarında, fabrika atölye, kimyasal üretim alanlarında, nemli ve asitli ortamlarda, korozyon yaratan buharlı ortamlar vb. gibi çalışma alanlarını havalandırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Sığınak Havalandırma Sistemi

Doğru sığınak havalandırması ancak doğru mühendislik hesaplamaları, doğru cihaz ve doğru filtreler ile uygulanabilir. Yüksek yangın tehlikesinin olduğu yerlerde dış hava mutlaka basınç, sıcaklık ve neme karşı tampon görevi gören kum filtreden geçirilmeli ve daha sonra aktif karbon filtreden geçirilerek ortama verilmelidir.
SEKTÖRLER
 1. referans
 2. referans sultan
 3. referans
 4. referans
 5. referans
 6. referans
 7. referans
 8. referans
 9. referans
 10. referans
 11. referans
 12. referans
 13. referans
 14. referans
 15. referans
 16. referans
 17. referans
 18. referans
 19. referans
 20. referans
 21. referans
 22. referans
 23. referans
 24. referans
 25. referans
 26. referans
 27. referans
 28. referans
 29. referans
 30. referans
 31. referans
 32. referans
 33. referans
 34. referans
 35. referans
 36. referans
 37. referans
 38. referans
 39. referans
 40. referans
 41. referans
 42. referans
 43. referans