Havalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri AnkaraHavalandırma Sistemleri Ankara+90555 074 7726Danışma Hattı

Klima SantralleriIsı Geri Kazanımlı Klima Santrali

Isı Geri Kazanımlı Klima Santrali
Konforlu İç Hava Kalitesi

PKS serisi ısı geri kazanımlı klima santralleri; iç hava kalitesini konfor seviyelerine ulaştırırken sıcaklık ve nem kontrolü de yaparak kaliteli iç ortam havası sunar.

Isı Geri Kazanımlı Klima Santrali Ankara

Isı geri kazanımlı klima santrali; taze hava ve egzoz havası, santral içerisinde yer alan eşanjörden geçerek birbirine karışmadan ısı transferi gerçekleştirir. Isı geri kazanım plakalı eşanjör veya ısı geri kazanım tamburu ile gerçekleşir. Isıtılmış/soğutulmuş iç ortam havası ısısını eşanjör/tambur yüzeyine transfer eder. Taze hava ise eşanjörden/tamburdan geçerken egzoz havasının bıraktığı ısıyı kendi üzerine yükler. Isı geri kazanımlı klima santrallerinde ki amaç ısıtma/soğutma yükünün azaltılmasıdır.

Isı Geri Kazanımlı Klima Santrali Nerelerde Kullanılır?

Tarım, Tekstil sektörü, kimya, hastane ve sağlık kuruluşları, okul ve üniversiteler, ilaç, depo ve antrepo, market, matbaa, sanayi tesisleri, fabrikalar, inşaat, AVM ve sinema, otel, hastane, büro, restaurant gibi tesislerde kullanılır.

Isı Geri Kazanımlı Klima Santrali Çalışma Prensibi

Isı geri kazanımlı klima santrali çalışma prensibi; plakalı eşanjör veya ısı geri kazanım tamburu ile ısı geri kazanımı sağlanır. Isıtılmış/soğutulmuş iç ortam havası ısısını eşanjör/tambur yüzeyine transfer eder. Taze hava ise eşanjörden/tamburdan geçerken egzoz havasının bıraktığı ısıyı kendi üzerine yükler. Isı geri kazanımlı klima santrallerinde ki amaç ısıtma/soğutma yükünün azaltılmasıdır.

Isı Geri Kazanımlı Klima Santrali Fiyatları

%100 taze havalı klima santrali fiyatları; klima santrali debisine, ısıtma-soğutma kapasitesine, filtrelere, nem alma ve ya nem verme proseslerine göre değişmektedir.

  • İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garanti
  • Servis Desteği Hizmeti
  • Isı ve Ses İzolasyonu
  • Farklı Filtre Seçenekleri
  • Yüksek Verimli Isıtma Soğutma
  • Yüksek Verimli Fan Teknolojisi
  • Otomasyon Panosu
  • Elektrostatik Boyalı Kabin
HakkımızdaHavalandırma Sistemleri Ankara
+90(533) 233 2000