pirsan havalandırma

PİRSAN ÜRÜNLER

Sulu Sistem Filtre

Sulu baca filtresi aynı zamanda baca da olabilecek yangın riskini de azaltmaktadır.

PR-SSF serisi sulu filtreler, havanın isten, partikül ve yağdan arınmasını sağlar. Kabin içerisinde ki tesisat ile su püskürtülerek hava yıkanır. Hava içerisinde bulunan yağ, kükürt dioksit gibi maddeler suyla temas ederek dibe çöker.

Hava içerisinde ki kül, toz ve partiküller %90 gibi büyük bir oranda temizlenir. Sisteme entegre JET devir-daim pompası ile su borular vasıtası ile özel geliştirilen nozullara iletilir. Nozullar; yüksek sıcaklığa dayanıklı pirinç malzemeden imal edilmiştir ve yüksek basınçla su püskürtme özelliği ile su - hava temas alanı maksimum seviyelere çıkarttırılarak daha yüksek verimler elde edilir. Su ile temas eden hava; G2 metal tel filtreden geçirilerek santral dolma ve temizlik süresi de uzatılmıştır.

Sulu Baca Filtresi

Havanın yıkanması ve G2 metal tel filtreden geçirilip partiküllerden arındırılması tamamlandıktan sonra santral içerisinden tahliye edilecek olan hava, damla tutucu panjurlardan geçirilerek baca içerisine su tanecikleri gitmesini minimize etmek amaçlanmıştır.

Sulu Baca Filtresi

Santral içerisinde filtre ve damla tutucu ile santral temizliğini kolaylaştıracak şekilde tasarlanan müdahale kapakları konumlandırılmıştır. El ile kolay bir şekilde civatalar sökülerek müdahale edilebilir; gerekli değişim ve temizlikler yapılabilir.

Sulu Baca Filtresi

Santral içerisinde sirkülasyon amaçlı kullanılan devir-daim suyu, pompaya ulaşmadan önce filtre edilerek pompa tıkanması, pompaya partikül gitmesi gibi etkenler de ortadan kaldırılmıştır.

Sulu Baca Filtresi

Doğru filtre seçimi ve kabin ölçüleri için firmamızla iletişime geçiniz.

ÜRÜNLER
 1. referans
 2. referans sultan
 3. referans
 4. referans
 5. referans
 6. referans
 7. referans
 8. referans
 9. referans
 10. referans
 11. referans
 12. referans
 13. referans
 14. referans
 15. referans
 16. referans
 17. referans
 18. referans
 19. referans
 20. referans
 21. referans
 22. referans
 23. referans
 24. referans
 25. referans
 26. referans
 27. referans
 28. referans
 29. referans
 30. referans
 31. referans
 32. referans
 33. referans
 34. referans
 35. referans
 36. referans
 37. referans
 38. referans
 39. referans
 40. referans
 41. referans
 42. referans
 43. referans
BÜLTEN