pirsan havalandırma

PİRSAN ÜRÜNLER

Bacasız Havalandırma Sistemi

Bacasız havalandırma sistemi sayesinde bina çatısına kadar baca yapılmasına da gerek kalmamaktadır.

Bacasız Havalandırma Kullanım Alanları

PR-KDS serisi koku ve duman tutucu filtreleme santrali; endüstriyel mutfaklarda, imalathane ve fabrikalarda oluşan dumanın yok edilmesi açısından çok önemli bir yere sahiptir. Elektrostatik filtreler ile ortam da bulunan 0,3 mikron ve daha büyük boyutlarda ki partikülleri %99’a varan oranlarda filtre edip çevreye olabildiğince az zarar vermek amaçlanmıştır.

Bacasız Havalandırma Sistemi

Ortamdan çekilerek filtre edilen duman gözle görülmeyecek hale getirilirek havadan ayrıştırılır. Ayrıca kullanılacak olan ek filtreler ile doğru sistem kurulumu sonucunda rahatsız edici kokuların da önüne geçilir. Hava, kartuş aktif karbon filtre ile kokudan arındırılır, opsiyonel olarak sunulan sulu sistem filtre ile de yağdan arındırılır. Böylece hava; kokudan, dumandan ve yağdan arındırılmış olur.

Bacasız Havalandırma Sistemi Hakkında

Özellikle baca problemi olan, baca yapılamayacak durumda olan ya da bacası olupta bacasından çıkan atık havanın atmosfere temiz olarak atılmasını isteyen işletmelerde kullanılır. Bu sistem sayesinde bina çatısına kadar baca yapılmasına da gerek kalmamaktadır.

Bacasız Havalandırma Sistemi Hakkında

Ekmek fırınlarında, lokantalarda, pide fırınlarında, apartmanlarda, restoranlarda, fabrikalarda, konutlarda, katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda, atmosfere daha temiz ve sağlıklı bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür.

Bacasız Havalandırma Sistemi Nasıl Çalışır?

Bacasız Havalandırma Sistemi Nasıl Çalışır

Cihazın çalışma prensibi; tüplü televizyonların tozu çekmesi şeklinde düşünülebilir. Yüksek voltaj verilen elektrotlar dumanı kendi üzerinde toplar ve havadan ayrıştırır. Havanın ilk temas edeceği sulu sistem filtre yağı hapsedip havanın ikinci temas edeceği elektrostatik filtreye yağdan arınmış hava gönderir.

Elektrostatik filtre dumanı yok ederek havanın üçüncü temas edeceği kartuş aktif karbon filtreye dumandan ve yağdan arıtılmış hava gönderir. Havanın son temas edeceği plug fan yağ, koku ve dumandan arınmış temiz havayı atmosfere verecektir.

ÜRÜNLER
 1. referans
 2. referans sultan
 3. referans
 4. referans
 5. referans
 6. referans
 7. referans
 8. referans
 9. referans
 10. referans
 11. referans
 12. referans
 13. referans
 14. referans
 15. referans
 16. referans
 17. referans
 18. referans
 19. referans
 20. referans
 21. referans
 22. referans
 23. referans
 24. referans
 25. referans
 26. referans
 27. referans
 28. referans
 29. referans
 30. referans
 31. referans
 32. referans
 33. referans
 34. referans
 35. referans
 36. referans
 37. referans
 38. referans
 39. referans
 40. referans
 41. referans
 42. referans
 43. referans
BÜLTEN