pirsan havalandırma

PİRSAN ÜRÜNLER

Isı Geri Kazanım Cihazı

Havaya ısı transferi prensibi ile çalıştığı için dışardan herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaz.

PR-IGK serisi ısı geri kazanım cihazları, iç hava kalitesi artırılırken enerji tasarrufu sağlamak için tasarlanmıştır. Isı geri kazanım cihazları, mahalden emilen şartlandırılmış mahal havasının enerjisini; mahale üflenecek olan taze havaya aktarma prensibi ile çalışır. Böylelikle mahale verilecek olan taze havanın şartlandırılması için harcanacak olan enerji yükü azaltılarak tasarruf sağlanır.

Isı Geri Kazanım Cihazı

Isı geri kazanım cihazı kullanılan bir yapıda havalandırma amacıyla yazın ortamdaki soğutulmuş hava dışarı atılırken içeri alınacak taze hava soğutulur. Kışın ise ortamdaki sıcak hava dışarı atılırken içeri alınacak taze hava ısıtılır. Sistem havadan havaya ısı transferi prensibi ile çalıştığı için dışardan herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaz.

Isı Geri Kazanım Cihazı Hakkında

İç yüzey tamamen izole edilmiştir. Asma tavan arasında yerleştirilebilecek boyutlara sahiptir. 1.000 m3/h, 2.000 m3/h, 3.000 m3/h, 4.000 m3/h kapasitelerde stoktan teslim imkanı vardır. Farklı kapasiteler için firmamızla iletişime geçiniz.

Isı geri kazanım cihazlarına opsiyon olarak sunulan elektrikli ısıtıcılar iç hava sıcaklığının düşük olduğu durumlarda devreye girerek ısı yükü azaltılmış olan hava, ısıtıcılar ile istenilen sıcaklıklara çıkarılabilir.

Isı Geri Kazanım Cihazı Özellikleri

Isı Geri Kazanım Cihazı Isı geri kazanım cihazları kaliteli iç ortam havası sunarken düşük ses seviyeli cihazlar ile de konforlu bir ortam sunmaktadır.

Isı Geri Kazanım Cihazı Kaliteli iç ortam havası konfor sıcaklığı ile beraber doğru filtreleme ile entegre edilerek sağlanabilir. Mahale üflenecek olan ve ısısından faydalanılacak egzoz havası G4 sınıfı sentetik elyaf filtreler ile toz ve partiküllerden arındırılarak size hijyenik bir ortam sunar.

Isı Geri Kazanım Cihazı Şartlandırılmış egzoz havasının enerjisi yüksek verimli çapraz akışlı eşanjörler ile mahale üflenecek olan taze havaya aktarılarak ısı yükü azaltılır ve böylece enerji tasarrufu sağlanır.

Isı Geri Kazanım Cihazı Tüm cihazlarımızda kapasiteye uygun olarak seçilmiş yüksek verimli ve sessiz çalışma özelliğine sahip üç kademeli radyal fanlar kullanılmaktadır.

Isı Geri Kazanım Cihazı Cihazlarımız fan kademeleri, sıcaklık set etme, elektrikli ısıtıcı devreye alma, açma-kapama gibi tüm fonksiyonları yönetme ve kolay kullanım özelliğine sahip uzaktan kumanda ile yönetilmektedir.

Isı Geri Kazanım Cihazı Tam otomatik olma özelliğine sahip cihazlarımız, kurulumdan itibaren herhangi bir manuel işlem gerektirmez.

Isı Geri Kazanım Cihazı Kumanda paneli ile fanlar kademe edilerek istenilen hava debisi sağlanabilir.

Isı Geri Kazanım Cihazı Kışın şartlandırılmış olan iç hava enerjisi, mahale üflenecek olan taze havaya aktarılarak taze havayı ısıtmak için gerekli olan enerji azaltılır.

Isı Geri Kazanım Cihazı Yazın şartlandırılmış olan iç hava enerjisi mahale üflenecek olan taze havaya aktarılarak taze havayı soğutmak için gerekli olan enerji azaltılır.

Isı Geri Kazanım Cihazı Cihaz, kurulumdan itibaren düşük işletme maliyetlerine sahiptir. Olası arıza ve bakımlar da erişim kolaylığı açısından fan ve filtreler de vidalı müdahale kapakları bulunmaktadır.

ÜRÜNLER
 1. referans
 2. referans sultan
 3. referans
 4. referans
 5. referans
 6. referans
 7. referans
 8. referans
 9. referans
 10. referans
 11. referans
 12. referans
 13. referans
 14. referans
 15. referans
 16. referans
 17. referans
 18. referans
 19. referans
 20. referans
 21. referans
 22. referans
 23. referans
 24. referans
 25. referans
 26. referans
 27. referans
 28. referans
 29. referans
 30. referans
 31. referans
 32. referans
 33. referans
 34. referans
 35. referans
 36. referans
 37. referans
 38. referans
 39. referans
 40. referans
 41. referans
 42. referans
 43. referans
BÜLTEN