pirsan havalandırma

PİRSAN HAKKIMIZDA

Kurumsal

Yerinde doğru kararlar alarak etkin ve kalıcı çözümler için bizi tercih edin !

Pirsan Havalandırma Hakkında

PİRSAN, uzun süredir HVAC sektöründe aktif olarak bulunan Yavuz PİRİ tarafından 2008 yılında ticari faaliyetine başlamıştır. Firmamız, çağın gerektirdiği yenilikleri daima takip etmiş ve kendini günden güne geliştirmiştir. Müşteri memnuniyetini kendine hedef edinen PİRSAN, bu hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Pirsan Havalandırma

HVAC sektöründe kullanılan ürünlerin birçoğunun üretimini kendi bünyesinde yaparak sektörde kendinden söz ettirmiştir. İmalatını kendi bünyesinde gerçekleştirdiği ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaktadır.

PİRSAN, en kaliteli malzemeleri kullanarak her zaman en iyiyi üretmiştir. Makine parkurlarına, gün geçtikçe yenilerini ekleyen PİRSAN, uzman kadrosu ile bundan sonra da her zaman en iyiyi üretecektir.

PİRSAN, kaliteli, uygun, düşük maliyetli havalandırma sistemleri kurmakla birlikte, kurmuş olduğu sistemlerin arıza, bakım ve onarımlarında da süratli bir şekilde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Çağın gerektirdiği çalışmalara yön vermek firmamızı sektöründe söz sahibi yapmak. Pirsan Havalandırma Sistemleri herkesin gönül rahatlığıyla birbirine tavsiye edebileceği güvenli ve kurumsal bir firma haline getirmek.

Misyonumuz

Her zaman en iyiyi üretip en düzgün uygulamaları sunarak müşterilerin ihtiyaçlarını en kısa zamanda sorunsuz çözen kurumsal bir firma olmak.

PİRSAN
 1. referans
 2. referans sultan
 3. referans
 4. referans
 5. referans
 6. referans
 7. referans
 8. referans
 9. referans
 10. referans
 11. referans
 12. referans
 13. referans
 14. referans
 15. referans
 16. referans
 17. referans
 18. referans
 19. referans
 20. referans
 21. referans
 22. referans
 23. referans
 24. referans
 25. referans
 26. referans
 27. referans
 28. referans
 29. referans
 30. referans
 31. referans
 32. referans
 33. referans
 34. referans
 35. referans
 36. referans
 37. referans
 38. referans
 39. referans
 40. referans
 41. referans
 42. referans
 43. referans